.

.

Автомобил Стил Авто Автомобил Налепница Амблем Значка Decal За Американското Знаме Логото На Ford Ауди Buick Regal Chevrolet Опел ФОЛКСВАГЕН GTI Хонда

Автомобил Стил Авто Автомобил Налепница Амблем Значка Decal За Американското Знаме Логото На Ford Ауди Buick Regal Chevrolet

DEN 239.52
DEN 189.00
Количината на стоката
Тековен


Карактеристики : •100% сосема нов и Висок квалитет •1 парче за сите автомобилот •Материјал : Алуминиум легура •Нова мода,модерна, трајни •Најдобра декорација и заштита за вашиот автомобил Лесно да се инсталира, само-лепило лента на грбот на значка
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Дијаметар:
0cm
Име На Модел:
ЗА Сите Автомобили
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
2.7cm
дизајн:
зборови
Објектот Висина:
0.1cm
Бренд Име:
QYJSD
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Возилото Логото
категорија:
3D
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Должина:
10cm
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Алуминиум легура

Слични производи