.

.

Спортски автомобил светлина веѓите налепници декоративни додатоци стил за Фолксваген поло tiguan голф 7 4 6 passat б5 б6 b7 touran t5

Спортски автомобил светлина веѓите налепници декоративни додатоци стил за Фолксваген поло tiguan голф 7 4 6 passat б5 б6 b7 touran

DEN 186.24
DEN 177.00
Количината на стоката
Тековен

Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење.Внимание : 1).
Квалитетот на првата продавница во интегритетот на текстот на квалитетот на
опстанокот на бизнис филозофија за голем број на автомобил услуга. Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !. Ви благодариме! Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.net/zh-cn и //global. - Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. Логистика побрзо од економијата.
1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
20cm
Објектот Висина:
0.2cm
Модел:
ОЕМ
Бренд Име:
Arsmundi
Име На Модел:
2018
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
10cm
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
глава

Слични производи