.

.

12.5 cm*16.2 cm Горила Мајмун Примати Оркестарот Винил Налепници Decals

12.5 cm*16.2 cm Горила Мајмун Примати Оркестарот Винил Налепници Decals

DEN 192.00
DEN 98.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Должина:
12.5cm
Име На Модел:
c-танг-540
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
16.2cm
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Дијаметар:
0inch
Пакување:
Не Се Пакувани
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Винил

Слични производи