.

.

7.7 cm*14.2 cm Гас Маска Meth Лабораторија Готви Автомобил-Стил Автомобил Налепница Винил

7.7 cm*14.2 cm Гас Маска Meth Лабораторија Готви Автомобил-Стил Автомобил Налепница Винил

DEN 144.00
DEN 73.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
c-танг-593
Објектот Должина:
7.7cm
Објектот Ширина:
14.2cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил

Слични производи