.

.

15X9.2cm На Нова Љубов Бик Pitbull Булдог Рефлексивни Wcarved Висок Квалитет Водоотпорен Автомобил Налепници Ѕид Decals Автомобил Стил

15X9.2cm На Нова Љубов Бик Pitbull Булдог Рефлексивни Wcarved Висок Квалитет Водоотпорен Автомобил Налепници Ѕид Decals Автомобил

DEN 112.80
DEN 94.00
Количината на стоката
Тековен

Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме
нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.2 cm
Апликацијата Совети :
1.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.
Answer : ___________________________ Note : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. Не се применуваат на екстремно ладни или топли Површини. Идеална температура мора да биде помеѓу 60 F & 90 F. Ако сте задоволни со вашиот
купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба
Оценка (НСД) на 5. Не допирајте лепило подлога, масла од вашата кожа ќе се спречи лепење.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
ПВЦ
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
9.2cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
31390
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
muchkey
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
15cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Type1:
Автомобил Decals
Type2:
автомобил додатоци
type3:
авто додатоци
type4:
Налепници
type5:
Decals
type6:
автомобил налепница
Type7:
Автомобил Стил
Type8:
автомобил дизајн
Type9:
Налепница
Type10:
decal

Слични производи