.

.

Автомобил Стил 3D Метал На Punisher Черепот Амблем Значка за DAIHATSU terios sirion yrv шарада feroza мира карпести

Автомобил Стил 3D Метал На Punisher Черепот Амблем Значка за DAIHATSU terios sirion yrv шарада feroza мира карпести

DEN 335.04
DEN 315.00
Количината на стоката
Тековен

Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење.Внимание : 1). Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот има каков било квалитет проблем Причина не можете да го користите. Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро.Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. Логистика побрзо од економијата.Метал марк Водоотпорен погоден за носене materil Супер текстура
1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.net/zh-cn и //global. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !. Логистика барањето сајт : http : //www.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Бренд Име:
Arsmundi
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Должина:
6cm
Објектот Дијаметар:
4cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
4cm
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
2017
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Висина:
0.5cm
Налепница Сместување:
Целото Тело

Слични производи