.

.

beler Автомобил Ван Гаража Гуми Челични Тркала Повлечи Клуч Режа Џек Чудак Брзина се Справи со Автомобил Лифт Алатка За ФОЛКСВАГЕН Ауди Форд, БМВ Nissan

beler Автомобил Ван Гаража Гуми Челични Тркала Повлечи Клуч Режа Џек Чудак Брзина се Справи со Автомобил Лифт Алатка За ФОЛКСВАГЕН

DEN 575.52
Количината на стоката
Тековен

Новиот Автомобил Ван Гаража Гуми Челични Тркала Повлечи Клуч Режа Џек Чудак Брзина се Справи со Автомобил Лифт Алатка ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Металик боја на телото со жолта рачка Материјал : не ' Рѓосувачки Челик тело и пластична рачка Дијаметар : прибл. 8мм Објект се вклучени : 1 x Чудак рачка (џек НЕ е вклучена) Компатибилен : за автомобил Режа Џек Lifter со една дупка Забелешка :
1) Поради различни мерни методи, големината може да се 1-2cm грешка
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Функција :
1) Едноставен дизајн лесен за употреба.
2) долготрајни и трајни изградба.
3) Рѓа отпорни.
4) Совршен за патување користите и за итни случаи тркала / пневматик промени. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Модел:
Други
Објектот Должина:
19cm
дизајн:
Цртан филм
Налепница Сместување:
браник
Бренд Име:
beler
Име На Модел:
-
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Ширина:
9cm
Вид На Налепница:
Други
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик тело и пластична рачка
боја:
Металик боја на телото со жолта рачка
Дијаметар:
Прибл. 8мм
Компатибилен 1:
За ФОЛКСВАГЕН Поло / Голф / Зајакот / Jetta / Tiguan
Компатибилен 2:
За Audi A4 / A6 /A8 / П5 / Q7
Компатибилен 3:
за Форд фокус Kuga Fiesta Mustang Explorer
Компатибилен 4:
за BMW F01 F10 F30 F35 F18 1 2 3 4 5 6 Серија
Компатибилен 5:
За Киа Рио / Sportage / Оптима / Душа / Форте
Компатибилен 6:
За Nissan Almera / Juke / Навара / Сончеви / Граница / Qashqai
Компатибилен 7:
За Chevrolet Niva / Impala / Aveo / Malibu / Trax / Express
Компатибилен 8:
За Toyota RAV4 / Camry / Сиена / YARIS / Highlander / е корола

Слични производи