.

.

BOOMBLOCK 12*50 Автомобил на Карбонски Влакна Налепници За Bmw E46 E39 Ауди А3 C5 A6 A4 B6 Мерцедес W203 W211 Мини Купер Додатоци

BOOMBLOCK 12*50 Автомобил на Карбонски Влакна Налепници За Bmw E46 E39 Ауди А3 C5 A6 A4 B6 Мерцедес W203 W211 Мини Купер Додатоци

DEN 239.52
DEN 228.00
Количината на стоката
Тековен


Должина : 30*127cm
Слики :

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Бренд Име:
BOOMBLOCK
Објектот Должина:
127cm
дизајн:
Цртан филм
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Модел:
На Тоа Етикетата
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Објектот Ширина:
30cm
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Име На Модел:
TQZ
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch

Слични производи