.

.

BOOMBLOCK 1pcs Автомобил Стил Wiper Поправка Refresh Алатка Делови За Inifiniti Киа Рио 3 K2 Sportage Ceed Ford Fiesta Mondeo Suzuki

BOOMBLOCK 1pcs Автомобил Стил Wiper Поправка Refresh Алатка Делови За Inifiniti Киа Рио 3 K2 Sportage Ceed Ford Fiesta Mondeo

DEN 239.52
DEN 228.00
Количината на стоката
Тековен


Спецификација :
100% сосема нов
Univeral за сите возила
Можете лесно може да се поправи и одржување на wiper нож од страна на мелење на работ дури и се изедначи со оваа мала
уред
Лесен за употреба и носат заедно
Може да се користи многу пати
Материјал : ABS+Метал
Големина : прибл. 8 x 3 x 3cm/ 3.15" х 1.18" х 1.18"
Боја : Црна
Настава :
Започнете го вашиот автомобил и спреј за вода
Чистење на шофершајбната со wiper сечилото
Wiper треба да се санираат
Употреба на мелење површина за поправка
Користете крпа за да ги избрише
Се користи за чистење на стакло
Нема видливи траги на вода по бришејќи
Answer : ___________________________ Note :
Со користење на четка за чистење на контејнер за честички на мелење поправка на уред по секоја употреба.
Ако тоа не е чиста копија на долг рок може да доведе и до пад на мелење капацитет на мелење,и ќе влијае на
поправка ефект.
Ако се судрите со овој вид на околности, чисти со бистра вода и четка мелење нечистотија на површината.
Поправка на уред може да биде нормална по чистење со хартиена крпа размачкана вода.
Ве молиме овозможи 1-10мм отстапување се должи на рачно мерење.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Пакет се вклучени :
1pc x Wiper Сечилото Поправка Алатка
Производ Фото :

Детални карактеристики

Бренд Име:
BOOMBLOCK
Налепница Сместување:
прозорецот
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
yushaxiufuqi
Објектот Должина:
7cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Дијаметар:
0cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Други
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
ABS
Се вклопуваат во автомобил:
Модел, Име

Слични производи