.

.

TSAUTOP автомобил стил воздушни меурчиња за слободни 1.52x20m пурпурна бисер метал филм

TSAUTOP автомобил стил воздушни меурчиња за слободни 1.52x20m пурпурна бисер метал филм

DEN 12576.00
DEN 11947.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
20m
Бренд Име:
TSAUTOP
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
14cm
Име На Модел:
LMF15
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Објектот Дијаметар:
14cm
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
152m
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
боја:
Виолетова
Големина:
1.52x20m
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
ПВЦ

Слични производи