.

.

За Порше Macan 2014 2015 година реално Карбонски Влакна Внатрешни Декоративни Трим Покрие 7pcs/set LHD Само

За Порше Macan 2014 2015 година реално Карбонски Влакна Внатрешни Декоративни Трим Покрие 7pcs/set LHD Само

DEN 12159.84
DEN 10701.00
Количината на стоката
Тековен

Ако имате прашања во врска со сопствени данок, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат.Материјал : Јаглерод влакна , 3 M лента вклучена инсталација одлична fitment
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Превозот :
Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци .
За Порше Macan 2014 2015 2016 година реално Карбонски Влакна Внатрешни Декоративни Трим Покрие 7pcs/set LHD Само
2. Пакетот вклучува : 1set Карбонски Влакна Внатрешни Декоративни Трим Покрие 7pcs
3. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување.
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Име На Модел:
HABOSMAC01
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
дизајн:
зборови
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
1inch
категорија:
Налепници
Модел:
Возилото Логото
Бренд Име:
HastonSportsline
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
is_customized:
Yes

Слични производи