.

.

10Pcs/Многу Топло Тројно USB Универзален Автомобил Адаптер за полнење USB Приклучок 3 Порт Автомобил-полнач 2.1 1A 1A За iPhone 4 5 6 LG, HTC, Samsung

10Pcs/Многу Топло Тројно USB Универзален Автомобил Адаптер за полнење USB Приклучок 3 Порт Автомобил-полнач 2.1 1A 1A За iPhone

DEN 690.72
DEN 622.00
Количината на стоката
Тековен


Опис
Карактеристики :
Мини големина и прекрасен дизајн.
3 USB порт, можат да ја наплатат 3 уреди истовремено.
Го користите вашиот постоечки USB полнење/sync кабел за полнење (USB кабел не се вклучени).
Поддршка за приклучок во било кој автомобил штекер.
Излез : 2.1 A, 1 A, 1.0 А.
Особено погодни за i Pad 2 /i Pad 3 G/ i Pad 4/ i Pad Воздух 2 /i Pad Ер/ i Pad mini 2 /i Pad mini 3 /i Pad/ мини/ i Pad /i Pod touch 5 /ipod Touch 4/Samsung Galaxy Tab Таблет / Паметен Телефони
Универзален USB порт работи со повеќето USB кабли.
Спецификација :
Тип : 3 Портен USB Полнач за во Автомобил
Материјал : ABS
Количина : 10 компјутери
Објектот Color : Blue/Gold/Сребрена/Црвена Роза/Зелена
Влезен Напон : 12-24 V
Излез : 5 V/2.1 A, 5 V/1А, 5 V/1 A
Сертификација : CE, FCC
Големина на : 3.5*2.5*6.5 cm / 1.4*1*2.6"
Нето Тежина : 0.018 kg / 0.6 оз
Пакет :
10*USB полнач за во автомобил

Детални карактеристики

боја:
Роуз Црвена, Зелена, Сина, Злато, Сребро.
Компатибилен Бренд:
SONY,LG,Meizu,Nokia,ZTE,Универзална,xiaomi,HTC,Huawei,Apple,Samsung,Motorola
Извор На Енергија:
Автомобил Полесни Слот
Тип:
Автомобил Полнач
USB Порти:
3
Квалитетот сертификација:
CCC
Излез:
5V/2.1 A
Број На Модел На:
c743
Излезен Интерфејс:
USB
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Бренд Име:
KOYOT

Слични производи