.

.

Пред Десната Страна Моќ Прозорец Lifter Switch За ToyotaDaihatsu sirion Avanza ББ 84820-B2250 84820-B2320 84820-B5050 84820-BZ060

Пред Десната Страна Моќ Прозорец Lifter Switch За ToyotaDaihatsu sirion Avanza ББ 84820-B2250 84820-B2320 84820-B5050 84820-BZ060

DEN 1680.00
Количината на стоката
Тековен


Пред Десната Страна Моќ Прозорец Lifter Switch За Toyota Daihatsu sirion Avanza ББ 84820-B2250 84820-B2320 84820-B5050 84820-BZ060
Спецификации
1 Според фабричките спецификации.
2 Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3 Лесна инсталација.
4 Стабилни перформанси, висока сигурност ,100% фабрика тестирани.
5 Професионални Perfomance Авто делови снабдувач
Внимание Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики ,ви благодариме!
Традиционалните потрошувачка обрасци -
Нашите потрошувачка предност

Детални карактеристики

Специјални Функции:
Господар Switch Assy, Моќ Прозорец Регулаторот
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
4cm
Бренд Име:
Malcayang
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Име На Модел:
84820-B2320
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Година:
многу
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
Мешавина

Слични производи