.

.

Хидраулични Хендикепирани Количка Лифт со CE Сертификација

Хидраулични Хендикепирани Количка Лифт со CE Сертификација

DEN 133920.00
Количината на стоката
Тековен

Може да се купи делови во вашата локална хардвер пазарот.
Add : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao Кина
Моб : +86-18562653283 Тел : +86-532-68076300 Факс : +86-532-68076301
URL : www. Едноставна структура направи количка лифт е многу лесен за употреба и одржување.Opetion видео може да бидат испратени до вас, ако е потребно.
Сертификат : ISO и CE
Фабриката се покаже :
Контакт Информации :
Денис
Qingdao Sinofirst Машини Co.2
Моќност
240 V; 50 HZ; 1-фаза(прилагоди)
Вози Систем
Хидраулични
Работна температура
°C
-10°~60°( под ниска температура може да избере antifreeze хидраулично масло)
Слики за Вашиот Преглед :
Нашата Услуга :
1. Вертикална количка лифт може да биде инсталиран внатре, на отворено, на јавни места болници и син на.Делови од оневозможи количка лифт може да ви бидат испратени од страна на изразат во рок од 7 дена, ако е потребно.Дури се распаѓа,ние може да водич за поправка на тоа со видео и поправка настава.Компактна структура направете го тоа широко се користи во тесен и мал простор.Одржување на видео ќе се даде откако ќе се оневозможи количка лифт прекине да ви помогне да се поправи.Колку долго е гаранција за квалитет?
Една година гаранција за квалитет.Пратката може да биде договорено од нашата порта до вашата дестинација порта.
Често Поставувани Прашања :
1.Итни Опаѓачки Систем
5.Платформа за Систем за Контрола, Пост Систем за Контрола и Далечински Управувач Систем за сите на располагање.
Вертикална инвалидска Количка Лифт е специјално дизајниран за да се оневозможи, стари лица, и пациентот.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Приклучоци
Бренд Име:
САГАТА ПРВ
Објектот Должина:
1m
Објектот Висина:
1m
Тип:
Хидраулични Џек
Објектот Ширина:
1m
Материјал Тип:
Челик
Име На Модел:
Инвалидска Количка Лифт
Објектот Тежина:
1000kg
Специјални Функции:
Дома Лифт
Автомобил Направи:
АНТЕНСКИ РАБОТА ПЛАТФОРМА

Слични производи