.

.

Мобилен Режа Лифт со 300kg Капацитет

Мобилен Режа Лифт со 300kg Капацитет

DEN 143520.00
Количината на стоката
Тековен

еден контрола електромагнетниот вентили : да се спречи намалувањето ако на електричната енергија.0 2600
Слики за Вашиот Преглед :
Сертификат : ISO и CE
Нашата Услуга :
1.Едноставна структура, лесен за одржување.
Add : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao Кина
Моб : +86-18562653283 Тел : +86-532-68076300 Факс : +86-532-68076301
URL : www.0 1380 SSL0312 300 12000 1750 2450×1350 85 2.
Еден од голема предност на опремата е со многу ниска стапка на неуспех.
Фабриката се покаже :
Контакт Информации :
Денис
Qingdao Sinofirst Машини Co.2 2500 SSL1014 1000 14000 1900 2500×1400 98 3.
DC моќност : Опремени со батерија и полнач.Флексибилно производство техника, погоден за прилагодување. Опремени со antiskid плоча
3.Ако тоа се распаѓа во рок од една година,можеме да испратите делови бесплатно за вас.2 1850 SSL0311 300 11000 1600 2100×1150 73 1.0 2600 SSL1060 1000 6000 1300 1800×1100 50 1. Експлозија-доказ вентили
2.Се движат од страна на човекот рачно.Одржување на видео ќе биде дадена еднаш за мобилни режа лифтови се прекине да ви помогне да се поправи.0 1200 SSL1090 1000 9000 1800 2600×1500 90 3.0 2200 SSL1012 1000 12000 1800 2450×1350 95 2.Како може да се клиент поправка на мобилни режа лифтови.0 1150 SSL0390 300 9000 1350 1800×1000 72 1.Колку долго е гаранција за квалитет?
Една година гаранција за квалитет.75 560 SSL0360 300 6000 950 1780×880 54 0.Пратката може да биде договорено од нашата порта до вашата дестинација порта. Преоптоварување заштитен систем.75 750 SSL0575 500 7500 1400 1800×1000 62 1. Итни пад вентил
6.0 1260 SSL1090 1000 9000 1550 2100×1150 55 2.2 2500 SSL0316 300 16000 1950 2500×1500 130 3.Ние можеме да дизајнираме на customerized мобилни режа лифт, како на вашите барања.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Приклучоци
Специјални Функции:
Антенски Работа Платформа
Објектот Висина:
2m
Тип:
Хидраулични Џек
Бренд Име:
САГАТА ПРВ
Објектот Ширина:
0.9m
Објектот Тежина:
1500kg
Име На Модел:
FSL
Објектот Должина:
1.8m
Материјал Тип:
Челик
кориснички:
Yes
Автомобил Направи:
Електрични Режа Лифт
Име:
Мобилен Режа Лифт со 300kg Капацитет
Сертификат:
CE и ISO9001
Платформа Висина:
Од 4m да 18 милиони
Капацитет:
300kg до 500 килограми
Површински Третман:
Шут Експлозија
Се Движат Модел:
од страна на Човекот Ma0y
Кревање На Мотор:
From1.0kw да 4.0 kw
Гаранција за квалитет:
12month

Слични производи