.

.

Qingdao Sinofirst 2017 Автоматско Driveable Режа Човек Лифт Платформата

Qingdao Sinofirst 2017 Автоматско Driveable Режа Човек Лифт Платформата

DEN 456000.00
Количината на стоката
Тековен


Често Поставувани Прашања :
1. Заштита од преоптоварување систем ќе престане тоа да го дигате прстот.Ние можеме да дизајнираме на customerized електрични мобилни режа лифт, како на вашите барања.SINOFIRST е основана во 2000 година, со големо искуство во производството и извозот.Сега Sinofirst производи се широко се користи во целиот свет. Неуспехот на мобилен режа лифт е исклучително ниска.Или и Двете AC и DC.
Откако мобилен режа лифт overloads.
Нашата Услуга :
1.Како може да се клиент поправка на електрични мобилни режа лифт .
Еден од голема предност на опремата е со многу ниска стапка на неуспех. Тоа зависи од клиенти барања.
Qingdao Sinofirst Машини Co., Ltd
Add : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao Кина
Моб : +86-18562698580
Тел : +86-532-66851115 Факс : +86-532-66851125
URL : www. SINOFIRST е симбол за high-end воздушната опрема.Ако тоа се распаѓа во рок од една година,можеме да испратите делови бесплатно за вас. SINOFIRST мобилни режа лифт е широко се користи во изградбата сајт, изградба, одржување, фабрика секојдневно антенски работа и одржување на разни видови на антенски работа.,Ltd е специјализирана во Антенски Работа Платформа и Материјал Лифт Платформата.SINOFIRST facotry опфаќа повеќе од 300 хектари и градење на површина до 10,000m2. По услуга certer е под contruction во странски земји. Тоа лифтови со НАИЗМЕНИЧНА струја(без батерија) или наизменична СТРУЈА(со батерија).
Контакт Информации :
Вера (Продажен Менаџер)
Qingdao Sinofirst Машини Co.
Итни стоп копчето ќе се отсечени сила веднаш.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Приклучоци
Објектот Должина:
2.2m
Објектот Ширина:
0.95m
Бренд Име:
САГАТА ПРВ
Специјални Функции:
Човекот Кревање
Објектот Тежина:
1500kg
Објектот Висина:
1.1m
Име На Модел:
Мобилен Режа Лифт
Материјал Тип:
Челик
Површински Третман:
прскање пластика
боја:
Портокалова, Сина...
сертификација:
CE, ISO

Слични производи