.

.

1.5 м Електрични Мала Количка Скалило Лифт за Лицата со посебни потреби

1.5 м Електрични Мала Количка Скалило Лифт за Лицата со посебни потреби

DEN 133920.00
Количината на стоката
Тековен

Делови од оневозможи количка лифт може да ви бидат испратени од страна на изразат во рок од 7 дена, ако е потребно.Итни Опаѓачки Систем
5.Тоа може да биде инсталиран директно во земјата без архитектонски поддршка на јами.Платформа за Систем за Контрола, Пост Систем за Контрола и Далечински Управувач Систем за сите на располагање.
Add : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao Кина
Моб : +86-18562653283 Тел : +86-532-68076300 Факс : +86-532-68076301
URL : www.Колку долго е гаранција за квалитет?
Една година гаранција за квалитет.Како клиент може да купи делови, откако таа се распаѓа?
На оневозможи количка лифт донесе повеќето од заедничките делови на хардвер.
Спецификација :
Модел
WL2510
WL2515
WL2520
WL2525
WL2530
WL2535
WL2540
WL2550
WL2560
Капацитет
kg
250
Кревање Висина
мм
1000
1500
2000 година
2500
3000
3500
4000
5000
6000
Платформа Големина
мм
1200*1000
Влез & Излезете Од Режимот
°
90/180
Пакет Големина
мм
1600x1300x1550
2100x1300x1550
2800x1300x1550
3300x1300x1550
4000x1300x1550
4500x1300x1550
5000x1300x1550
6000x1300x1550
7000x1300x1550
Минимална Висина
мм
60
Брзина
mm/s
60
Контрола На Напон
V
24
Излезна Моќност
Kw
2.Компактна структура направете го тоа широко се користи во тесен и мал простор.Одржување на видео ќе се даде откако ќе се оневозможи количка лифт прекине да ви помогне да се поправи.Дури се распаѓа,ние може да водич за поправка на тоа со видео и поправка настава. Вертикална количка лифт може да биде инсталиран внатре, на отворено, на јавни места болници и син на.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Приклучоци
Бренд Име:
САГАТА ПРВ
Објектот Должина:
1m
Објектот Висина:
1m
Тип:
Хидраулични Џек
Објектот Ширина:
1m
Материјал Тип:
Челик
Име На Модел:
Инвалидска Количка Лифт
Објектот Тежина:
1000kg
Специјални Функции:
Дома Лифт
Автомобил Направи:
АНТЕНСКИ РАБОТА ПЛАТФОРМА

Слични производи