.

.

ДОБАР КВАЛИТЕТ Многу Добар Квалитет 2017 SINOFIRST Хидраулични Склад Нови Цреша Берач Цена

ДОБАР КВАЛИТЕТ Многу Добар Квалитет 2017 SINOFIRST Хидраулични Склад Нови Цреша Берач Цена

DEN 408000.00
Количината на стоката
Тековен


Со Добар Квалитет И Хидраулични Склад Нови Цреша Берач Цена
Towable Бум Лифт е познат по своите широк работен опсег. Прво, тоа може да се имиња со трактор , камион или автомобил за долги. Второ, поради својата свиткување рака, towable бум лифт може да се постигне не само вертикална високи места, но, исто така, хоризонтална оддалеченост. Трето, towable бум лифт е опремен со автоматски плочата плоча која може да ја ротирате рака 360°. Сите овие карактеристики се сигурни широк работен опсег.
Четири висока јачина хидраулични автоматска поддршка нозе ќе џек до целото тело на towable бум лифт кога се работи, кој ќе гарантира голема стабилност на целата машина. Со оглед на четири висока јачина за поддршка на нозе, таа има прекар нарекува "Spider Бум Лифт".
Постојат три контролни панели на towable бум лифт :
Четири поддршка нозе контролни панели
Кревање и Ротирање control panel на телото
Кревање и ротирачки контроли на платформа
Организаторот може да го контролира towable бум лифт без разлика тој е на земјата, наместо на платформа.
Towable Бум Лифт има три вида на напојување за избор :
Дизел моќ со дизел мотор
Батеријата со електричен мотор
Двата дизел моќ и енергија од батеријата
Тоа зависи од клиенти предност.
Слика за Вашиот Преглед
Контакт Информации :
Visen
Qingdao Sinofirst Машини Ко., Ltd
Add : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao Кина
Моб : +86-15689970251 whatsapp : 0086155192782747 Skype : visenxu
Тел : +86-532-68076300 Факс : +86-532-68076301
URL : www.sinolifter.cn www.liftawp.com

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Приклучоци
Објектот Ширина:
5m
Објектот Висина:
12m
Објектот Тежина:
160kg
Материјал Тип:
Челик
Бренд Име:
САГАТА ПРВ
Специјални Функции:
КАРГО ЛИФТ
Име На Модел:
SS
Објектот Должина:
1.3m
is_customized:
Yes
Автомобил Направи:
Stationay режа лифт

Слични производи