.

.

6m да 12m Мобилни Управувано Режа Небото Лифт Платформи

6m да 12m Мобилни Управувано Режа Небото Лифт Платформи

DEN 216000.00
Количината на стоката
Тековен

Итни пад вентил ќе се направи мобилен режа лифт ниска надолу во било какви услови.Како клиент може да купи делови, откако таа се распаѓа?
Електрични мобилни режа лифт донесе повеќето од заедничките делови на хардвер. Неуспехот на мобилен режа лифт е исклучително ниска. SINOFIRST е симбол за high-end воздушната опрема.
Мобилен режа лифтови се движат од страна на човекот, рачно или со трактор.SINOFIRST е основана во 2000 година, со големо искуство во производството и извозот.Најсоодветен модел ќе се препорачува да ви откако знаеме за вашето барање.Како може да се клиент поправка на електрични мобилни режа лифт . SINOFIRST мобилни режа лифт е широко се користи во изградбата сајт, изградба, одржување, фабрика секојдневно антенски работа и одржување на разни видови на антенски работа.
Контакт Информации :
Вера (Продажен Менаџер)
Qingdao Sinofirst Машини Co.
Итни стоп копчето ќе се отсечени сила веднаш. Тоа лифтови со НАИЗМЕНИЧНА струја(без батерија) или наизменична СТРУЈА(со батерија).
Нашата Услуга :
1.Opetion видео може да бидат испратени до вас, ако е потребно.
Дополнување исклучување или други причини, мобилни режа лифт може да ниска надолу. Тоа зависи од клиенти барања.Или и Двете AC и DC.SINOFIRST facotry опфаќа повеќе од 300 хектари и градење на површина до 10,000m2.Дури се распаѓа,ние може да водич за поправка на тоа со видео и поправка настава. Широк спектар о платформа висина покрива од 4m да 18 милиони.
Многу едноставна структура го прави мобилни режа лифт многу полесна за ракување и одржување.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Приклучоци
Објектот Должина:
2.2m
Објектот Ширина:
0.95m
Бренд Име:
САГАТА ПРВ
Специјални Функции:
Човекот Кревање
Објектот Тежина:
1500kg
Објектот Висина:
1.1m
Име На Модел:
Мобилен Режа Лифт
Материјал Тип:
Челик
Површински Третман:
прскање пластика
боја:
Портокалова, Сина...
сертификација:
CE, ISO

Слични производи