.

.

Електрични Мобилни Режа Лифт Со Различни Модели

Електрични Мобилни Режа Лифт Со Различни Модели

DEN 132480.00
Количината на стоката
Тековен


Често Поставувани Прашања :
1. Преоптоварување заштитен систем.Ако тоа се распаѓа во рок од една година,можеме да испратите делови бесплатно за вас.Пратката може да биде договорено од нашата порта до вашата дестинација порта.Едноставна структура, лесен за одржување.Дури се распаѓа,ние може да водич за поправка на тоа со видео и поправка настава. Експлозија-доказ вентили
2.Може да се купи делови во вашата локална хардвер пазарот. Итни пад вентил
6. еден контрола електромагнетниот вентили : да се спречи намалувањето ако на електричната енергија.Четири поддршка на нозе
Слика за Вашиот Преглед :
Сертификат : ISO и CE
Нашата Услуга :
1.Како клиент може да купи делови, откако таа се распаѓа?
Мобилниот режа лифтови донесе повеќето од заедничките делови на хардвер.tian1990
URL : www.Флексибилно производство техника, погоден за прилагодување.Најсоодветен модел ќе се препорачува да ви откако знаеме за вашето барање.Како може да се клиент поправка на мобилни режа лифтови.
Еден од голема предност на опремата е со многу ниска стапка на неуспех.Се движат и ifting од страна на AC или DC моќност
AC струја : Поврзете со Контактот директно.
Add : Danshan Индустриски Парк, Chengyang, Qingdao Кина
Моб : +86-13889928667 Тел : +86-532-68076300 Факс : +86-532-68076301
Wechat/Whatsapp : +86-13889928667 Skype : сара.Делови на мобилен режа лифт може да ви бидат испратени од страна на изразат во рок од 7 дена, ако е потребно.Opetion видео може да бидат испратени до вас, ако е потребно.Електрични Мобилни Режа Лифт Со Различни Модели
Вовед :
1.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Приклучоци
Објектот Должина:
2.2m
Специјални Функции:
ЦЕЛОСНА ЕЛЕКТРИЧНИ РЕЖА ЛИФТ
Објектот Тежина:
1360kg
Објектот Ширина:
1.35m
Бренд Име:
САГАТА ПРВ
Објектот Висина:
1.53m
Име На Модел:
SSL
Материјал Тип:
Челик
is_customized:
Yes
Автомобил Направи:
Полу Електрични Режа Лифт

Слични производи