.

.

LED,6000k,2010~2013/2014~ година Плови магла светлина,Слободен брод!Плови светлата,Astra,астро,лавина,приградски;Плови ден светилка

LED,6000k,2010~2013/2014~ година Плови магла светлина,Слободен брод!Плови светлата,Astra,астро,лавина,приградски;Плови ден

DEN 5568.00
DEN 5290.00
Количината на стоката
Тековен


LED,6000k,2010~2013/2014~2016 година Плови магла светлина,Слободен брод!Плови светлата,Astra,астро,лавина,палто,потфат,приградски;Плови ден светилка
1.Model1 : 2014~2016year
2.Model2 : 2010~2013year
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Chevrolet Плови
Wattage:
LED 6000K
Бренд Име:
Nobonn
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
ABS и ал
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg

Слични производи