.

.

EEMRKE За Infiniti JX JX25 2012-2014 QX60 2014- 9-Парчиња Предводена од Халоген Светла за Магла 12V 55W Магла Главата Светилка за во Автомобил-Стил

EEMRKE За Infiniti JX JX25 2012-2014 QX60 2014- 9-Парчиња Предводена од Халоген Светла за Магла 12V 55W Магла Главата Светилка

DEN 1704.00
DEN 1534.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
LED светилка за магла
Бренд Име:
eeMrke
Објектот Дијаметар:
90cm
Име На Модел:
М Q70 Y51
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Материјал Тип:
PC/ABS
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Lumens:
1600lm
Лер Зрак Тип:
дифузна
Леќа:
Не Се Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Правец На Ветер:
Socket
Автомобил Model_01:
За Infiniti JX35 2012-2014
Автомобил Model_02:
За Infiniti QX60 2014 2015 2016 година

Слични производи