.

.

JGR 2011-ONForNissanCarDerivedVan led светла за магла+LED светилки drl+пак сигнал светла Автомобил Стил LED Дење да Работи LED Светла за магла

JGR 2011-ONForNissanCarDerivedVan led светла за магла+LED светилки drl+пак сигнал светла Автомобил Стил LED Дење да Работи LED

DEN 4752.00
DEN 4324.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Објектот Дијаметар:
1inch
Име На Модел:
За Nissan Автомобил Добиени Ван LED светилки drl
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
H
Специјални Функции:
led светла за магла+LED светилки drl+пак сигнал светла
Материјал Тип:
ABS+LED
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Година:
2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017
Модел:
Nissan Автомобил Добиени Ван
Производот:
led светла за магла+LED светилки drl+пак сигнал светла
Гаранција:
12 месеци
Функција:
3 функција
Wattage:
35
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
место

Слични производи