.

.

Homeyard 120cm 315 LED Динамичен Streamer задната врата LED Лента Светлина Бар се Претвори Сигнал Функција на Ford Пикап GMC Dodge Камион

Homeyard 120cm 315 LED Динамичен Streamer задната врата LED Лента Светлина Бар се Претвори Сигнал Функција на Ford Пикап GMC

DEN 863.52
Количината на стоката
Тековен

Ако се размислува за да се остави неутрални или негативни повратни информации, ве молиме обидете се да се комуницира со продавачот прво, продавачот ќе бидат многу среќни да знаете вашиот он-задоволства и ќе се обиде најдобро да се подобри. Ако пратка не е доставена на крајот, ве молам, не отворен спор по прв пат. Враќање : 1.Боја : Multicolor(црвена мраз-bule)
5 . Некои пратки може да се водат за исчезнати, ова е нормално. Продавачот ќе се направи својата најдобра да ги задоволи клиентите, доколку клиентите не се задоволни со производи или услуги и инсистираат да побара враќање на средствата под разумни барања, продавачот ќе ги исполни барањата. Спорот : 1.Предмет тип : Дење Работи Светла Светла/Кочница Светла
2.Напон : DC12 V
3.2 kg
Ако вашиот купи LED Задното светло Бар со Обратна Светлина Опција да се продолжи со инсталација у пее тече чекори :
Бела жица : Дење Работи светлина
Црвено жица : Кочница светлина
Сина жица : Право на вртење светлина
Жолта жица : Лево свртување светлина
Црна жица : GND
Браун жица : 12+
Шенжен Homeyard Осветлување Co.Тежина : 0.Извор на светлина : Led ленти
4.L ength:120cm
6. Ве молиме да го извести продавачот и продавачот ќе биде среќен за да ја новата парцела. Ако сакате брзо и trackable пратката, ве молиме да не изберете 'Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Posti Финска Економија". Продавачот ќе се направи својата најдобра да ги задоволи клиентите, така позитивни повратни информации од страна на купувачот ќе бидат високо ценети од страна на продавачот.

Детални карактеристики

Име На Модел:
HR-CLS315-180P
Бренд Име:
homeyard
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Материјал Тип:
Водоотпорен шема
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Објектот Дијаметар:
49inch
Специјални Функции:
дење трчаат
боја:
Црвено Бела
Водоотпорен:
IP65
pcb боја:
Бела
Работа Напон:
12V DC
Lumens:
500LM
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светлина

Слични производи