.

.

MIXC ТРЕНДОВИ Нови DC 12V LED Strobe Предупредување Полицијата светлина Безжичен Далечински Автомобил Камион Трепка Firemen Светла брза помош Ден светлина

MIXC ТРЕНДОВИ Нови DC 12V LED Strobe Предупредување Полицијата светлина Безжичен Далечински Автомобил Камион Трепка Firemen Светла

DEN 879.84
DEN 836.00
Количината на стоката
Тековен


Бренд Нови DC 12 V Strobe сопирачките, Безжичен Далечински Автомобил Камион Светло Трепка Firemen Светла за брза помош, Полициски светлина
2 Панели,4 Led диоди : 4 Led диоди за Panel
Напон : 12 V
Излезна Моќност : 8 W
Кутијата за контрола димензии : (7.7x4.8x3)cm / (3x1.9x1)"
Брава за влезна Жица должина : околу.2.6 m (103")
Функција :
- Секоја светлина бар содржи 4 led светла
-Далечински управувач начини на strobing / светкави
- До 30.000 часа животен век
- Одлично за внатрешни работи headliners
- Прифатлива strobe светла за вашиот надворешен решетката
- Лесна Инсталација,може да се монтира на многу локации
Декорација на вашите автомобили со оваа мода led strobe светлата, да ви помогне да се добие задоволство, сигурност и удобност, и создавање на еден вид на семејна атмосфера на топло и романса. Пакетот Вклучува :
2 x4 LED блиц светлина
1 x кутијата за контрола 1x Безжичен Далечински 7

Детални карактеристики

CR-V-Година:
2008,2001,2007,1999,2013,2002,1997,2011,1998,2006,2004,2005,2010,2012,2003,2000,2009,2014,2015
Специјални Функции:
Безжичен Далечински управувач, Strobe Флеш ,Повеќе режим
Хонда Модел:
CR-V
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
a124
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Дијаметар:
9cm
Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
MIXC ТРЕНДОВИ
Материјал Тип:
Пластични
Напон:
12V
Wattage:
8W
Ксенон Светлина Модел:
LED strobe светлина
Извор На Светлина:
1w висока моќност led
Напон:
12V
Автомобил модел:
универзална За Сите Автомобили
Led Чип Производител:
Epistar

Слични производи