.

.

Atreus 2 парчиња За Nissan qashqai Citroen c4 c5 c3 Chevrolet cruze aveo Peugeot 206 Автомобил Дење Работи Светлина светилки drl Магла Светилка 10 LED

Atreus 2 парчиња За Nissan qashqai Citroen c4 c5 c3 Chevrolet cruze aveo Peugeot 206 Автомобил Дење Работи Светлина светилки

DEN 599.04
DEN 479.00
Количината на стоката
Тековен

Универзална
Опис на производот : Еден пар на супер-светли LED дневни работи светла. Секоја светлина со 10 компјутери висока моќност светла LED светилки. Исклучително долго LED живот и ниска потрошувачка на енергија. Лесно да се инсталира со инсталација заградата се вклучени. Висока видливост & максимална безбедност. Водоотпорен & shockproof. Карактеристики на производот : Напон : DC 12 V светла боја : Бела Светлина, Големина : 205 x 15 x 18mm Производ Фотографии :

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Бренд Име:
Atreus
Тип На Објект:
Ден Светлина
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Chevrolet Модел:
Astra
Име На Модел:
A-RXD-001
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
18.5cm
Материјал Тип:
Силиконски Пластика
Специјални Функции:
ОЕМ
Напон:
12V

Слични производи