.

.

2 парчиња AUXITO PSX24W H16 H10 H8 H11 880 881 LED светилки drl Магла Сијалица За Jeep Grand Cherokee Wrangler Патриот Dodge Патување Chrysler

2 парчиња AUXITO PSX24W H16 H10 H8 H11 880 881 LED светилки drl Магла Сијалица За Jeep Grand Cherokee Wrangler Патриот Dodge

DEN 882.24
DEN 618.00
Количината на стоката
Тековен


Опис :
Овој оглас е за пар на 2504, PSX24 W висока powet XBD супер LED светла за Магла светлина светилки drl.
Оваа сијалица е equpped со висок квалитет КРИ LED чипови и цврсти легури мувла, тоа ќе биде многу посветла од вашата оригинална халоген сијалица.
Таа дојде со ксенон бела светлина кои го прават вашиот светилки изгледаат одлично, само пробајте ја, уживам во тоа.
Функција :
LED Quantiy : 10pcs
Осветленост : 1200 Lumens
Животен век : 60,000 часа
Материјал : Алуминиум & ABS
Приклучок : 2504, PSX24 W
Примена : Магла светлина, светилки drl (дење работи светлина)
Инсталација : Само plug and play
Пакет :
2 парчиња Супер-Светли LED светла за магла.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
PSX24W, 5202, H10, H11 H8 H9, 880, 881, H16JP
320i-Година:
2015,2004,1993,2011,2013,1990,2001,2007,2012,2010,2009,2003,1992,2005,1991,2006,2000,2014,1994,2008,2002,1995
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Име На Модел:
Правец На Ветер
Бренд Име:
AUXITO
Објектот Тежина:
0.06kg
Материјал Тип:
ABS+LED
BMW Модел:
320i
погоден:
За Jeep Grand Cherokee Wrangler Патриот Dodge Патување Chrysler

Слични производи