.

.

Топла вест стил вистински фокс крзно столче покрие/Нови природни Гламурозен зимски висок квалитет фокс крзно седиште перница Половината слабеење

Топла вест стил вистински фокс крзно столче покрие/Нови природни Гламурозен зимски висок квалитет фокс крзно седиште перница

DEN 9360.00
DEN 8237.00
Количината на стоката
Тековен

За промет на големо, ќе им понуди попуст цена. Тоа е побарано од Кина поштата.
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КУПУВАЊЕ
1. Рачно изработени. За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да остави никакви информации за нас ако сакате да го. ИСПОРАКА : 1.
ПЛАЌАЊЕ : 1. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги најдете задоволни решение за вас. Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и спојување во текот на обработката. Навистина необичен крзно перница случај! Направени на Фокс размавта, велур во тонот на крзно. Ние ќе ги провери објектот внимателно пред превозот. Ние или ќе ви испрати нова или враќање на пари, штом ќе примите врати објектот. Нашите крзнени производи се рачно изработени главно толку мала разлика во мерења е неизбежна
Тоа е многу мека и убава, може да направи било внатрешни работи уникатен и удобна. На предната страна е вистински фокс крзно и назад е Против пролизгување силикони. Ако за заштита на денот ќе се работи надвор, но стоката не се примени, ве молиме контактирајте со нас. ПОВРАТНИ информации : 1. Тоа не е голем квалитет проблем затоа што било природно крзно производи имаат овој феномен. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА : 1. Нормално време на испорака е прикажан подолу. Ние прифаќаме сите плаќање методи кои се поддржани од страна на Aliexpress. Вашето разбирање е високо ценет. СЕ ВРАЌА ГАРАНЦИЈА : 1.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
Вистинска Кожа
сет парче:
1
Објектот Должина:
55inch
Применливи Сезона:
есен и зима
Објектот Висина:
0.31inch
Бренд Име:
О ШИ АВТОМОБИЛ
Објектот Ширина:
12.5inch
Објектот Тежина:
1.2kg
Mfg Серија Број:
Оригиналниот екологија
Специјални Функции:
Основна Функција
Име:
Фокс коса автомобил перница
Стил:
Најлуксузниот
Шаблон Тип:
Иновативни
Материјал:
Суровини фокс кожата
Назад Материјал:
Против пролизгување на силиконски ткаенина
Обликот:
половината слабеење
Обликот Функција:
Тоа ќе не Блокира вашиот странични воздушни перници од имплементирање.
Миење На Чекање:
Хемиско Чистење
Функција:
Гламурозен
Специјални Функции:
Толку убава

Слични производи