.

.

CARTAILOR столче Покрие Сет Постелнина Крпа & Мраз Свила Стил Автомобил Места погодни за BMW X6M Седиште Опфаќа Автомобили Внатрешни Додатоци Сет

CARTAILOR столче Покрие Сет Постелнина Крпа & Мраз Свила Стил Автомобил Места погодни за BMW X6M Седиште Опфаќа Автомобили Внатрешни

DEN 28704.00
DEN 14639.00
Количината на стоката
Тековен


CARTAILOR столче Покрие Сет Постелнина Крпа & Мраз Свила Стил Автомобил Места погодни за BMW X6 M Седиште Опфаќа
Автомобили Внатрешни Додатоци Поставите бесплатен превозот од EMS, како и обично.
Благодарам многу.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
Бруто Тежина : 5.
Известување : Поради камерата,осветлување,го следи и други причини различни ефекти што можете да ги видите на компјутер,
производ слики може да постои со производот добивате боја разлики, вистинските бои што
добиваат вистинска стоки ќе преовладува.
Материјал : Дише Мраз Свила +Лен Ткаенини & Квалитет Сунѓерот & Не-плетени Три Композитни Слоеви.
Верзијата на автомобил места што следат ,ве молиме проверете ја оваа визија дали тоа е исто како вашата верзија или не.
Декларација : There is 1 модел одговара за BMW x6 M 2010-2013 година верзија автомобил места.0 килограми/set.
Ве молиме проверете ја оваа верзија дали тоа е исто како вашата внатрешна места или не. Ви благодариме. Ако не сте, бидете сигурни, ве молиме да ги слика на вашиот автомобил седишта за нас,
ние ќе се провери и потврди пред да се произведуваат.
Големина : Прилагодено столче покрие set & одговара совршено.
Забелешка
1. Ве молиме изберете слободно, тогаш можете да не контактирате преку е-маил.
Превозот начин : Бесплатен Превозот од EMS, како и обично.
Постојат различни дизајн и боја во нашата продавница. Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,
тогаш ни остави порака додека местото цел.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Бренд Име:
CARTAILOR
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
60cm
Материјал Тип:
мраз свила
Применливи Сезона:
пролет и лето
Објектот Должина:
155cm
Специјални Функции:
заштитете го вашиот автомобил седиштето & прашина доказ
Објектот Тежина:
5.0kg
Mfg Серија Број:
целосен сет за во автомобил седишта
сет парче:
>10
Тип На Објект:
дише столче покрие сет
Објектот нема:
JK-726
боја:
беж сива кафе purple
Специјални Функции:
Направи внатрешната седиште повеќе убави и Автомобил за заштита на седиште
Материјал:
Дише Мраз свила & Лен ткаенини
Is_customized :
yes
Превозот начин:
Предаден од страна на ЕМС, како и обично, или користејќи други меѓународни express.
feature1:
кориснички столче опфаќа
feature2:
таквите столче заштитници
Автомобил Направи:
За bmw x6M 2010-2013 година автомобил

Слични производи