.

.

За 2012 GMC Savana 4500 6.0 L Кислород Сензор GL-24336 12599204 12599866 234-4336

За 2012 GMC Savana 4500 6.0 L Кислород Сензор GL-24336 12599204 12599866 234-4336

DEN 1383.84
DEN 996.00
Количината на стоката
Тековен

Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно.
** **
Наместо Дел # : GL-24336 12599204 12599866 234-4336
АПЛИКАЦИИ : CHEVROLET ЛАВИНА 1500 2006 CHEVROLET ИЗРАЗАТ 1500 2007-2014 CHEVROLET ИЗРАЗАТ 2500 2008-2015 CHEVROLET ИЗРАЗАТ 3500 2008-2015 CHEVROLET SILVERADO 1500 2006 CHEVROLET SILVERADO 1500 КЛАСИЧЕН 2007 CHEVROLET ПРИГРАДСКИ 1500 2006 CHEVROLET ТАХО 2006 GMC SAVANA 1500 2007-2014 GMC SAVANA 2500 2008-2015 GMC SAVANA 3500 2008-2015 GMC СИЕРА 1500 2006 GMC СИЕРА 1500 КЛАСИЧЕН 2007 GMC YUKON 2006 GMC YUKON XL 1500 2006 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни.
ГАРАНЦИЈА
Гаранција Времетраење : 1 години
Гаранција Тип : Замена Гаранција
.
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
Објектот мора да се врати во рок : 30 Дена
Враќање ќе бидат дадени како : враќање на Пари или размена (купувачот избор)
Купувачите имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. Сега, ние сме возбудени да се донесе што исто ниво на услуга директно до вас преку Alibaba. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. ЗА ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас. 15% restocking такса може да се примени. ЗА ПРОДАВАЧОТ
Основана во 2001 година,GANGLE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со висок qualiy авто делови од најдобрите брендови во индустријата.

Детални карактеристики

Другиот Дел Број:
234-4336
Savana 4500-Година:
2012
GMC Модел:
Savana 4500
За Возило Брендови/Модел:
GMC
Поставување на Возило:
Возводно
Производителот Дел Број:
GL-24336
Специјални Функции:
Возводно
Осветленост Дел Број:
12599866,12599204
Материјал Тип:
универзална сензор
Зафатнина:
2012 GMC Savana 4500 6.0 L Товар Ван Патникот Ван

Слични производи