.

.

Античкиот Месинг Коса Удар Фен Носителот Спирала Висат Полица Бања Ѕид Монтирани lba427

Античкиот Месинг Коса Удар Фен Носителот Спирала Висат Полица Бања Ѕид Монтирани lba427

DEN 1583.52
DEN 1108.00
Количината на стоката
Тековен


Гаранција : а
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Врвен квалитет, Ниска цена.4 mm
Материјали :
Месинг. Тип на врска : ве Молиме погледнете фотографијата.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не се
онлајн.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.

Детални карактеристики

Тип:
Бања Полици
Носителот Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
lba427
Монтиран:
Агол
Број на Групи:
Тројно Ниво
Инсталирајте Стил:
Топ Вметнување Тип
Полица Материјал:
Дувачкиот

Слични производи