.

.

Секси Долги Ракави Nightwear Еротски Фустан За Секс Шарени Жените Секси Фустани Одговараат на долна Облека Топла Vestidos Sexys Eroticos WL182

Секси Долги Ракави Nightwear Еротски Фустан За Секс Шарени Жените Секси Фустани Одговараат на долна Облека Топла Vestidos Sexys

DEN 1007.52
DEN 705.00
Количината на стоката
Тековен


* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Над големина за "плочка -затегнувачка" мерења, грешка 1-3 см припаѓа на нормалниот опсег. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Други Политики
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.

Детални карактеристики

Големина:
free
Силуета:
Обвивка
Бренд Име:
AINIAINI
Деколте:
О Деколте
Непристојни Слика:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Боја :
зелена,сина,црна,кафе,црна, црвена
Големина:
слободни
Стил :
Секси
сезоната :
Пролет Лето Есен Зима

Слични производи