.

.

Поддршка-Танц Camisole Балет Туту Фустан Деца Возрасни Sequin Танц Костим C243

Поддршка-Танц Camisole Балет Туту Фустан Деца Возрасни Sequin Танц Костим C243

DEN 1824.00
Количината на стоката
Тековен

Известување
Драг пријател,
Ви благодарам многу за вашата посета!
Овој костим не е испратена од нашите акции, но новите направени. Водството времето сега е 10-15 дена. Порано ќе ред, и порано, ние можеме да брод. Било какви прашања, ве молам дозволете ми да знам. Ви благодариме. ^-^
Виножито
Поддршка-Танц Camisole Балет Туту Фустан Деца Возрасни Sequin Танц Костим C243
Опис : Стил Бр. : C243 Име : Балет туту фустан Стока : Фустан и headwear Употреба : Балет танц, перформанс Материјал : P olyester и spandex Функција : Sequin, лак на половината Предности : Мека, удобно, дише, еластична и убаво се вклопуваат Боја : Црвена трговија на Големо цена : 10% попуст за 10 парчиња и погоре, се преговара за големи нарачки Цени : се Преговара и варира на различни количини Големина информации :
Многу важна забелешка за сите мои почитувани клиенти :
Сите големини на овој фустан се сопствени направени и не се испратени од нашите акции. Покрај тоа, таа се носи до кожата, па ние не прифаќаме никакви враќа . Жал ми е за ова. Ова може да бидете сигурни дека секој фустан што ги примате е 100% нови и не се носат. Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да остварите вашата цел. Ако ви треба било каква помош, ве молам само да ми испратите во пораки.
Слики :

Детали :
Фабриката слики :
Други описи :

Детални карактеристики

Големина:
XSC, SC, MC, LC, XLC, SA, MA, LA, XLA
Материјал:
Spandex,Полиестер
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
C243
Бренд Име:
благодарам искрен
Танц Тип:
Балет
Големина:
XSC, SC, MC, LC, XLC, SA, MA, LA, XLA
Применливи пол:
Gilrs, жени
боја:
како Слика

Слични производи