.

.

50pcs/многу Свадба Декорација Балони 1.5 g 10Inch Тифани Сина Латекс Балон Гумени Воздух Топката Роденден Балон Материјали

50pcs/многу Свадба Декорација Балони 1.5 g 10Inch Тифани Сина Латекс Балон Гумени Воздух Топката Роденден Балон Материјали

DEN 201.12
DEN 171.00
Количината на стоката
Тековен


Русија - Драги Купувачот Бидете сигурни да го користите вашиот полно име купување! Материјал : Латекс Пакување : 50pcs/opp Кеси Предмет Тип : 10inch Дебели 1.5 g Бисер Балони Ако имате било какви барања, ве молиме оставете порака за нас. Се надевам дека ќе ни даде најдобри повратни информации, ви благодариме! Употреба : Декоративен производ, промоција, нов производ, промоција, годишнина и други сцени. Расположението миксер за студентски забави, роденден партии, денот на Вљубените, отворено страни, итн. Како што е гумени производи, ве молиме да ги растера мирис за некое време по добивањето.

Детални карактеристики

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Куќа се Движи,Денот на Вљубените,Децата Ден,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Обликот Стил:
Круг
Број На Модел На:
партија балони
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Латекс
Бренд Име:
simball
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
боја:
Црна, Бела, Златна, Сребрена, Розева, Роза, Виолетова, Црвена, Сина, Тифани
Тип На Објект:
бисер боја
Големина:
10inch
Тежина:
1.5g
Надувување Со Дијаметар:
23-25CM
Употреба:
Свадба Декорација Ballons
Функција:
Празнична & Партија Материјали
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични производи