.

.

12pcs/многу СВОЈАТА девојка балони О Бебе балон Бебе Туш ballon Партија globos со Сјајните златни Кертриџи хелиум балони

12pcs/многу СВОЈАТА девојка балони О Бебе балон Бебе Туш ballon Партија globos со Сјајните златни Кертриџи хелиум балони

DEN 143.04
DEN 121.00
Количината на стоката
Тековен

ако сте во итно треба на тоа, ве молиме да размислува пред да нареди. Бидејќи некои од нив се без следење информации на располагање.【Име】 Девојка О бебе Срцето печатени Балон со Сјајна Злато Лента 【квалитет 】 се згусне , достапни за хелиум 【 големина】 балон 10inch (околу 25см по воздух, надуени) лента големина : 5mm wideth * 10m Должина 【материјал】 латекс 【пакет】 1 пакет = 12pcs балон + 1 ролна лента за (мали)
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете логистика и имаат поглед на превозот време и следење на информации.
Враќање/поврат
Ние ќе го препрати или враќање на средствата што ако има некои проблеми со квалитетот или предмети грешки, можете да не контактирате на : еднаш кога ќе го добиете.
Методот "Кина Пост Обичен Мал Пакет плус" не е следење информации достапни и тоа обично трае околу 30-60 дена за испорака.
Повратни информации
Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете добар фидбек. "Зачувам" е нашиот препорачува метод на плаќање.
Ако сте во итно треба на производ, љубезно ве молиме изберете Aliexpress Стандард, Премиум превозот или други изразат како DHL,EMS,UPS-от и сл. Но, ако се доказите кои ви се понудени е неважечко, тогаш ние не можеме да ви вратат. Покрај тоа, ако пратката не може да стигне до вас во 60days, ние ќе рефундирање на дека на било какви причини. Јас f имате било dissatisfaciton( како на пример, стока/логистички проблем),ве молиме контактирајте со нас да се реши пред да ја напушти негативни повратни информации или да поднесат спор.

Детални карактеристики

Ballon Големина:
10inch
Повод:
Партија,Ден на Мајката,Свадба & Ангажирање,Роденден
Обликот Стил:
овална
Број На Модел На:
B031
Бренд Име:
paiduixiong
is_customized:
No
Материјал:
Латекс
Број на Компјутери:
12pcs
Класификација:
Ballon
Повод:
30 40-то 50-60. роденден
Големина:
10inch
квалитет:
Згусне

Слични производи