.

.

2017 Нови 3pcs/многу Метал Кристал Diamond Ball Pen Set Канцелариски Рефил 0.5 mm Потпис Ballpoint Пенкало за Статистика Училиште Материјали

2017 Нови 3pcs/многу Метал Кристал Diamond Ball Pen Set Канцелариски Рефил 0.5 mm Потпис Ballpoint Пенкало за Статистика Училиште

DEN 383.52
DEN 360.00
Количината на стоката
Тековен


Најпопуларниот
Објектот Описи
2017 Нови 3pcs/многу Метал Кристал Diamond Ball Pen Set Канцелариски Рефил 0.5 mm Потпис Ballpoint Пенкало за Статистика Училиште Материјали
Количина : 3pcs/set, боја како покаже на фотографијата
Корисниците На Коментарите :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1 П : ми се допаѓа твојот предмети,може да ви понуди wholesales цена, ако јас цел многу?
A : Ние сме фабрика и добредојде на цел многу да се разговара на цена!
2 П : По плаќање јасно,кога ќе предмети дојде?
A : Нормално објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа кога плаќање во готово.
Превозот време е за 20-50 бизнис дена, но некои земји трае долго време
да го прави на сопствен увоз, како што се Бразил, руски, Италија. Погоре земји
обично трае околу 50-80 работни дена или повеќе.
3 П : Ако објектот не доаѓаат, конечно, или објектот не како опис, што треба да направам?
А : 1)ве Молиме контактирајте со нас да се прошири на заштита на време кога заштитата е abo-
ut до крај
2)контактирате за било каков проблем како да не како опис/скршени/lesspack-
возраст,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите
Ви благодариме за гледање!

Детални карактеристики

Мастило Боја:
Црна
Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Број На Модел На:
cp015
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Бренд Име:
излет време
Материјал:
Метал
Erasable Или Не:
No
Број На Модел На:
cp015
Тип:
ballpen
Мастило Боја:
Црна
Материјал:
Метал
Тежина:
0.02kg

Слични производи