.

.

Стандард Ballroom Танцува Фустани Лејди Висок Квалитет Сопствени Направени Конкуренција Flamenco Валцер Ballroom Танцување се Облекуваат Жените

Стандард Ballroom Танцува Фустани Лејди Висок Квалитет Сопствени Направени Конкуренција Flamenco Валцер Ballroom Танцување се

DEN 16272.00
DEN 13018.00
Количината на стоката
Тековен

Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. ние, исто така, може да обичај прави за вас! Градник чаши & гаќи под со snap на копчиња.Фустан Спецификации : Танц Тип : Ballroom Валцер Танго Flamenco Танц,Забава Танц Облечи Жена, Конкуренцијата,Стандард ,Фаза на Изведба,Часови по Танцување, Или Специјални Прилики,abiti ballo стандард,ballroom танцува фустан стандард.само кажете ни боја број . исто како и следните мерења. Со нарачување Постапки : Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство. Сите наши фустани се рачно изработени, НЕ машина не се идентични производи може да се направи. Нема замена за посебна цел или клиент на дизајнот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Ние сме фабрика, добредојде за веледрогерија и на мало. Нашите дизајнери ќе се утврди како да ги стави на, па како да се добие најдобар ефект. Rinestones : Нормално го користите middles Исток stone Top класа glass We, исто така, може да се направи камен како на вашите барања. Ве молиме вид остави порака со мерења и бојата што сакате, кога ќе го поставите цел. Времето за производство е 7-18days по потврдувањето customer’s плаќање. Можете да изберете боја ние може да се ослободи сопствени направени за вас. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.

Детални карактеристики

боја:
Беж, Црна, Сина, Зелена, Боја На Слонова Коска, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Мулти, Небото Сино, Кралска Сина
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TBL-062
Материјал:
Lycra,Spandex,Полиестер
Тип На Производ:
Ballroom Валцер Танго Flamenco Танц фустани
Is_customized:
Yes
Функција:
Полиестер Spandex Lycra
активност:
Танц Фустани
Пол:
Жените, Младите Девојки Возрасни Дама
Танц Тип:
Ballroom Фаза Носат/Перформанси/Пракса
боја:
слика во боја или сопствени направени
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL Or Custom made
превозот:
бесплатен превозот од dhl

Слични производи