.

.

Нови Arrivel Деца Фаза Танц Костим Девојки Хор Пее Костим Момче Училишниот Хор Костим Фустан Перформанси Облека 89

Нови Arrivel Деца Фаза Танц Костим Девојки Хор Пее Костим Момче Училишниот Хор Костим Фустан Перформанси Облека 89

DEN 2055.84
DEN 1172.00
Количината на стоката
Тековен

9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm
Ако вашето бебе е малку масти, pls изберете поголема големина
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
.
Нови Arrivel Деца Фаза Танц Костим Девојки Хор Пее Костим Момче Училишниот Хор Костим Фустан Перформанси Облека 89
Девојки deisgn вклучуваат Фустан+Headwear
Момчето на дизајнот вклучуваат Блузи+Панталони+Вест+Bowknot
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Pls белешка изберете големина, како на висина како што е подолу големина на табела
На пример : деца висина : 128cm
ако тенок или нормално,pls изберете големина XL(130);Ако масти,pls изберете големина 2 XL(140)
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm)/ Lebal
Предлагам Биста
Suggst Половината
Предлагам Висина
Предлагам Век
Единица
CM
CM
CM
Години
L(120)
60
54
110-120
6-7 T
XL(130)
64
56
120-130
8-9 T
2 XL(140)
68
61
130-140
10-11 T
3 XL(150)
72
64
140-150
12-13 T
4 XL(160)
76
66
150-160
13-15 T
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm =0.

Детални карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Spandex
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
SHW89273
Танц Тип:
Ballroom
Објектот:
пее костим
боја:
Сина
Пол:
жените /девојка/жена /маж
Возраст:
деца/деца /девојките /момче
Референтна висина:
120cm,130cm,140cm,150см,160

Слични производи