.

.

Обичај уметничко Лизгање Фустани Доброто Нов Бренд Девојки игри со авијација Фустани За Конкуренција DR4300

Обичај уметничко Лизгање Фустани Доброто Нов Бренд Девојки игри со авијација Фустани За Конкуренција DR4300

DEN 20783.04
DEN 19744.00
Количината на стоката
Тековен

уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани.
уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани.
Фустанот е направен од висок квалитет на spandex,со многу дијаманти и скапоцен камен на акрил. уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани за competion, уметничко лизгање фустани.
Сите Видови на големини за вас за цел :
Следните големини за референца :
Возрасни(инчи)
S
М
L
XL
дебелина
55-59
58-62
61-65
65-69
градите
31-34
33-36
35-39
37-41
половината
25-28
26-29
28-31
Од 30-33
хип
34-37
36-39
39-41
40-43
Дете(инчи)
6
8
10
12
14
16
дебелина
38-42
41-45
44-48
47-51
50-54
52-56
градите
21-24
22-25
23-26
25-28
27-30
29-32
половината
17-20
18-21
19-22
21-24
22-25
24-27
хип
23-26
24-27
26-29
28-31
Од 30-33
32-35
Начините да се измери :
l Биста : Мерка. Сите фустани имаат гаќи се во прилог. Уметничко лизгање фустани за девојки, уметничко лизгање фустан натпревар , конкуренција игри со авијација д-р Добредојдовте во Мојата Продавница Кристал Обичај уметничко Лизгање се Облекуваат Децата Доброто Нов Бренд Девојки се Облекуваат игри со авијација Конкуренција DR4300 2015 Топла Продажба на Сопствени игри со авијација Фустани За Девојки Со Spandex Убава Нов Бренд уметничко Лизгање Конкуренција Фустани DR256 ofessinal Обичај уметничко Лизгање Фустани За Жени Spandex Нов Бренд Мода уметничко Лизгање Натпревар Облека За Жени DR254 уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани Опис :
Ние сме големи производители во Кина, секој фустан е направен од страна на дизајнерите кои имаат долгогодишно искуство за правење мраз фустан.

Детални карактеристики

Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Бренд Име:
кристал обичај
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
DR4300
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Анти-Навремено, Дише, да ги Задржи топлината
Место на Потекло:
Кина
боја:
како фото
Материјал:
Spandex и еластична мрежа
Возрасна Група:
Жените
Објектот:
уметничко лизгање облека за деца
Стил:
Активни
Име на производ:
уметничко лизгање фустан девојки

Слични производи