.

.

Компанијата нова година подароци Допир Перо пенкала за вработени и клиенти прилагодено печатење со твоите благодарение зборови и лого/e-mail

Компанијата нова година подароци Допир Перо пенкала за вработени и клиенти прилагодено печатење со твоите благодарение зборови

DEN 4229.28
DEN 3933.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Мастило Боја:
Црна, Сина
боја:
Црвена, Виолетова, Зелена, Сина, Сина, Црна, Светло Зелена, Светло Жолта, Измешани Боја, Темно Сива Боја, Слива, Розово, Сино Небо
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
Перо пенкало 2017
Употреба:
Промотивни Пен
Промотивни Пенкало Тип:
Мулти-Функционални Пенкало,Банер Пенкало,Логото Пен
Материјал:
Метал
Новина:
Yes
Тип:
Ballpoint Пен
Промотивни Пенкало Тип На Тело:
Класичната пен
Мастило Боја:
црно мастило и сино мастило
пенкало во боја:
10 бои
Пенкало тежина:
16g/pc
Бесплатен превозот :
Yes
Бесплатни лого дизајн услуга:
Yes
Бесплатно користење на логото од страна на ласерски гравирани:
Yes
Логото област:
5mm*50mm
Логото формат:
ai,cdr,во pdf формат е поддржан
фабрика директни:
Yes
MOQ:
Повеќе од 10 компјутери е во ред

Слични производи