.

.

6pcs Среќен Роденден Bunting Ѕид Банер Круна Мал Знаме Виси Garlands Пастелни Birtyday Бебе Туш Декорација на Партијата Декор

6pcs Среќен Роденден Bunting Ѕид Банер Круна Мал Знаме Виси Garlands Пастелни Birtyday Бебе Туш Декорација на Партијата Декор

DEN 330.72
Количината на стоката
Тековен


Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.
Предмет : Банери
Пакет се вклучени : 3pcs розова и сина 3pcs

Детални карактеристики

Производ Класификација:
Банери
Број На Модел На:
H0157
Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден
Спецификација:
10 small flag
Должина:
2.2 meters

Слични производи