.

.

Basting Четка Труба храна Безбедно Силика Гел Четка Висока температура отпор Печење рерна Четка исклучување четка Скара Соја сос

Basting Четка Труба храна Безбедно Силика Гел Четка Висока температура отпор Печење рерна Четка исклучување четка Скара Соја

DEN 240.00
DEN 125.00
Количината на стоката
Тековен


големина : 17*3.2 cm четка глава : 3.2*5.3 cm
тежина : 17g
Температура : -40-230°

Детални карактеристики

боја:
Црвена, Зелена, Жолта, Портокалова
Бренд Име:
LC Love_Call
Алатка Тип:
Basting Четки
Материјал:
Гума
Функција:
Лесно Се Чисти,Отпорност На Топлина
По завршувањето:
Не Обложена
Број На Модел На:
YE097612
За Бројот:
1
Тип:
Алатки

Слични производи