.

.

10PCS/многу 2Slots Паралелно 3.7 V Батерија 18650 Складирање Кутија за Носител Со Црвено&Црна Жичен Води За Лемење Поврзување

10PCS/многу 2Slots Паралелно 3.7 V Батерија 18650 Складирање Кутија за Носител Со Црвено&Црна Жичен Води За Лемење Поврзување

DEN 603.36
DEN 422.00
Количината на стоката
Тековен


2,сите производи се спакувани по прирачник во нашата компанија внимателно,ако се погрешно или неисправни една,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се чувствуваат слободно време во место на отворање на спорот,ние мора да бидат одговорни за вас.
2,Сите вратени предмети мора да биде во оригинална парцела,и ни обезбеди следење на број,она што причина ,производ,Подредување број.
3,Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира целосно.com/store/sale-items/2195049.
1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно за нас.Што треба да направам ?
Одговор : ве Молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно,ние ќе ви ги даде разумен задоволство во место на прогласување на спорот само
Прашање : може да се произведе производ според наше барање?
Одговор : Да,ние сме фабрика,посебно на батеријата кутија,имаме огромна предност
Прашање : Кога ќе го испрати мојата цел ?
Одговор : Ние обично испратите вашата нарачка од 2 до 5 дена
Прашање : Ќе ве молам ниска вредност на мојот парцела ?
Одговор : Да,Ние обично го направите ова
Прашање : Кога за заштита на време е крај и јас не се добие мојата парцела,Што треба да направам ?
Одговор : ни Испратите порака да се прошири на заштита за вас. Надворешни : жица, заварување парчиња, пина, машки и женски тока (3.
Одговор : прво,ние ви даде голема намали и многу купони,а ние ви испрати некои нови производот што сакате како тестирање на вашиот пазар во вашата земја
Прашање : Кога јас се колет,објектот е скршен или има и други проблеми.

Детални карактеристики

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Бренд Име:
H D S N H
Број На Модел На:
WZY-113-10
Пакет:
No
Тип На Објект:
10Pcs 2Slots Паралелно Батерија 18650 Кутија
Функција:
2Slots Со Црвено&Црна Доведе
Бруто тежина:
270g
Бидат Погодни За:
18650 Литиум Батерија
Големина:
76*41*20mm
должина на жица:
околу 15cm
Терминал материјал:
Бронза Никел
Пластични материјали:
ПП Заштита на Животната средина

Слични производи