.

.

4 парчиња/многу Батерија 18650 Случај Носителот Складирање Кутија Тешко Носат-отпорни, Пластични Случај Водоотпорен Батерии Заштитник Покрие Whloesale

4 парчиња/многу Батерија 18650 Случај Носителот Складирање Кутија Тешко Носат-отпорни, Пластични Случај Водоотпорен Батерии Заштитник

DEN 243.36
DEN 170.00
Количината на стоката
Тековен

Но, тие не се слободни. Понекогаш поштенски е малку одложи за испорака на пратката, ако не ја добиете вашата цел пред заштита времето е завршена, Можете да побарате од нас да се прошири на времето.
4 парчиња/многу Батерија 18650 Случај Носителот Складирање Кутија Тешко Носат-отпорни, Пластични Случај Водоотпорен Батерии Заштитник Покрие Whloesale Карактеристики : Водоотпорен Чувајте ги вашите батерии организиран и заштитени. Ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви посакам сите најдобрите. Боја : како што се гледа на сликите Големина : 9cm x 4cm x 2.2 cm (прибл. Драги Пријатели, Добредојдовте на нашата Продавница на aliexpress. се надевам дека ќе може да ве запознаеме со нашата продавница до вашите пријатели. Бесплатен превозот е секогаш малку бавно, и не може да се следи, па ви препорачуваме да се обрне на registerted воздух пошта која може да се следи, како што се Кина пост воздух mail, Aliexpress стандард превозот, e Packet , Сингапур пост Ако ви треба брза испорака, ве молиме изберете Aliexpress премиум превозот, DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS и сл. Повратна информација за Вашето задоволство е наша конечна цел. 5 ѕвезди позитиви feeback ќе биде прифатена. Превозот Однос На сопствени даноци не се вклучени.) Забелешка : за Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди Пакет се Вклучени : 4 x Батерија 18650 Водоотпорен Кутија Забелешка : Оваа ставка доаѓа без мало кутија, но ние ќе се пакувам и пред превозот.

Детални карактеристики

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Бренд Име:
Jninsens
Број На Модел На:
RM00113-4pcs

Слични производи