.

.

4Pcs АА/LR6 во C/R14 Големина на Батеријата Конвертор Пластични Мобилен Адаптер Цилиндрични Покрие Случај Носителот PP Материјал Switcher Капка Брод

4Pcs АА/LR6 во C/R14 Големина на Батеријата Конвертор Пластични Мобилен Адаптер Цилиндрични Покрие Случај Носителот PP Материјал

DEN 150.24
DEN 105.00
Количината на стоката
Тековен


4 Pcs АА/LR6 во C/R14 Големина на Батеријата Конвертор Пластични Мобилен Адаптер Цилиндрични Покрие Случај Носителот PP Материјал Switcher Капка Брод Опис : 100% Сосема Нов. Бесплатен превозот е секогаш малку бавно, и не може да се следи, па ви препорачуваме да се обрне на registerted воздух пошта која може да се следи, како што се Кина пост воздух mail, Aliexpress стандард превозот, e Packet , Сингапур пост Ако ви треба брза испорака, ве молиме изберете Aliexpress премиум превозот, DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS и сл. Понекогаш поштенски е малку одложи за испорака на пратката, ако не ја добиете вашата цел пред заштита времето е завршена, Можете да побарате од нас да се прошири на времето. Димензија : 50mm*25mm(±1mm ) Пакет Содржина : 4 X AA во C Батерија на Полнење Конвертор Случаи Држачот. Ви посакам сите најдобрите. Превозот Однос На сопствени даноци не се вклучени. Драги Пријатели, Добредојдовте на нашата Продавница на aliexpress. Боја : Бела Батеријата Адаптер Конвертор Случај Носителот на АА во C Совршен за електроника и итни ситуации gadget да се задржи блиску на дофат на раката, дома, во канцеларија, во кампот, итн Батерии не се вклучени. Ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 5 ѕвезди позитиви feeback ќе биде прифатена. Но, тие не се слободни. Повратна информација за Вашето задоволство е наша конечна цел. се надевам дека ќе може да ве запознаеме со нашата продавница до вашите пријатели. (тоа зависи од вашиот локален обичај) Нормално ние ги испратите на поштенските.

Детални карактеристики

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Број На Модел На:
RM00003-4pcs
Бренд Име:
Jninsens

Слични производи