.

.

FEELDO 2 парчиња Автомобил Светилки Штекер Конверзија Адаптер За Citroen/Peugeot 508/Ford Mondeo КРИЕШЕ Сијалица Адаптер Носителот #1331

FEELDO 2 парчиња Автомобил Светилки Штекер Конверзија Адаптер За Citroen/Peugeot 508/Ford Mondeo КРИЕШЕ Сијалица Адаптер Носителот

DEN 335.52
DEN 282.00
Количината на стоката
Тековен

Карактеристики : Оваа крушка адаптери се користи за инсталирање на резервни КРИЕШЕ Конверзија Комплет на ниски зрак само. оваа сијалица адаптер ќе ви овозможи да се инсталира резервни криеше крушка,брзо на возилото е оригинална headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок. Апликација За : Дизајнирани за да ви овозможи да се инсталира КРИЕШЕ светилки на вашиот фабрика фарови : H7 - ЗА Citroen/Peugeot 508/Ford Mondeo(2012~Присутни) Халоген Фарови Ниска Зрак да го инсталирате КРИЕШЕ buls *Известување* Ако не сте сигурни дали овој премин адаптер е компатибилен со вашиот автомобил,само ја отвори автомобил худ и споредете го овој адаптер со вашиот автомобил акции headlamp штекер.ако тие се исти. Честитка! овој адаптер одговара на вашиот автомобил.

Детални карактеристики

Објектот Висина:
1
Објектот Тежина:
0.05
Другиот Дел Број:
-
Објектот Ширина:
1
Производителот Дел Број:
-
Погоден За Ламбата:
Светла За Магла
Бренд Име:
FEELDO
Материјал Тип:
ПВЦ
Специјални Функции:
Лесно да се замени
Објектот Должина:
1

Слични производи