.

.

[Mumsbest] 2017 Бебето Крпа Пелени Прилагодливи Цртан Филм Foxes Крпа Nappy Перат Водоотпорен Обновливи Бебиња Џеб Пелени

[Mumsbest] 2017 Бебето Крпа Пелени Прилагодливи Цртан Филм Foxes Крпа Nappy Перат Водоотпорен Обновливи Бебиња Џеб Пелени

DEN 354.24
DEN 180.00
Количината на стоката
Тековен

Грижа Инструкции : Миење текстил пелени одделно од другите перење Посебна insert од пелена.
Количина Треба : Колку пелени доволно за вашето бебе? Една Големина пелени може да се користи од раѓање преку медиокритет trainning фаза, со едноставно се прилагодува на ногата, еластична расте. Ако soiled, се тресат исклучување на цврстиот отпад во тоалет. ) Вметнете : 3-слој ултра-абсорбента микрофибер insert (внеси). Таму има две опција за избор : со 1 вметнете = 1 компјутер пелена маска + 1 компјутер микрофибер insert (3 слоеви) само 1 пелена покрие = 1 компјутер пелена покрива само. Ќе треба минимум на 24-36 парчиња пелени . Не користите ткаенина softeners, кајгана, или фен листови. Исплакнете ја со ладна вода. ПРЕДМЕТ : Бебе Nappy БРЕНД ИМЕ : Mumsbest ГОЛЕМИНА : Прилагодлив (3-13 kg) МАТЕРИЈАЛ : Надворешно-Со водоотпорен & дише PUL Внатрешно-Велур платно (Тоа е одличен избор, веднаш до бебето кожата за џеб стил крпа пелени. Руските купувачи шопинг бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме. >$300 брод преку ARAMEX/DHL/EMS/Федекс ОДНОСНО слободно (освен remote). Внимание ве молам : На пелена е прилагодлива големина,тоа одговара бебе од 3kg да 13kg. За било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи. Машина за миење на топло користејќи благ детергент (се препорачува Babyhug Перење Детергент) сува Рака. Голема количина или дистрибутер,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.

Детални карактеристики

Големина:
with 1 insert, Only 1 diaper cover
Тип На Објект:
Пелени
Возраст Опсег:
0-3 месеци,7-9 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци 4-6 месеци
Количина:
1
Пол:
Унисекс
Материјал:
PUL
Бренд Име:
Mumsbest
Соодветна тежина:
5-12 kg
Број На Модел На:
Други
Класификација:
Пелена
Соодветна тежина:
3-13 kg

Слични производи