.

.

MamimamiHome Бебе буковата Rattles Мики Главата 10pc Teether Хривнија Играчка За Шетач Игра Салата Додатоци Montessori Играчки

MamimamiHome Бебе буковата Rattles Мики Главата 10pc Teether Хривнија Играчка За Шетач Игра Салата Додатоци Montessori Играчки

DEN 668.64
DEN 502.00
Количината на стоката
Тековен


Овој уникатен и природни играчка е совршен за teething.
Одличен додаток за бебе носи и доење мајки!
Оваа играчка помага да се развие око рака координација и фини моторни вештини.
На монистра се безбедни за џвакање на помош со олеснување, кога тие имаат болка во непцата.
Сите материјали се природен и безбеден за деца :
* 100% храна одделение, висина на квалитетот монистра;
* BPA, олово, кадмиум, латекс и ПВЦ слободни;
* 100% не-токсични;
* Безбедно за teething.
* Лесно се чистат, перат со вода и сапун.
Овој уникатен и природни играчка е уживање за бебиња и совршен за teething. Оваа играчка помага да се развие око рака координација и фини моторни вештини.
Ве молиме имајте во предвид : Секогаш употреба со возрасни надзор, никогаш не ги остави без надзор кога е во употреба.
Редовно се врши увид монистра за знаци на истрошеност и отфрлите производ веднаш, ако оштетувањето е резултат
Количина:10pc

Детални карактеристики

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Mamimami Дома
Материјал:
Дрво
Обликот:
Животните
Карактеристики:
Музички
Број На Модел На:
02
Предупредување:
Никој
Возраст Опсег:
0-12 Месеци
Пакет:
10Pc

Слични производи