.

.

2018 Висок Квалитет на Стоматолошки Композитни Смола Грејач Стоматолошки AR Топлина Композитни Потоплите Стоматолошки Греење

2018 Висок Квалитет на Стоматолошки Композитни Смола Грејач Стоматолошки AR Топлина Композитни Потоплите Стоматолошки Греење

DEN 9048.00
DEN 8596.00
Количината на стоката
Тековен


Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.
За нас OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.
"Супериорен квалитет, прифатлива цена и задоволителна услуга" е нашиот принцип.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/buyi нг. Ние сме искрено очекувам да соработува со компании од целиот свет за заемна корист бизнис соработка со брилијантен иднина!.
Стоматолошки Композитни Смола Грејач Стоматолошки AR Топлина Композитни Потоплите Стоматолошки Греење

Технички параметар
Текст : 100 V-240 V AC 50/60 Hz
Излез : 12 V DC 2 A
Моќност : 24 W
S etting температура : 39-41℃ 44-46 ℃ 49-51 ℃
Предмет Тип : Белење на Заби Боја : Како на сликата Состојба : Brand New од Фабрика!
Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Moderate
Број На Модел На:
OAO-091
Бренд Име:
DEASIN
Состојка:
Пластични
НЕТО-WT.:
1KG
Состојба:
Нови
Употреба:
стоматолошка лабораторија
Примена:
Стоматолошки Ареал
Пакет:
картонска кутија
Сертификат:
CE, ISO
ХС:
90184990

Слични производи