.

.

евтини X-ray заштитна 0.35 mmpb доведе гума главата и тироидната жлезда заштита капа.шапка.Y-ray shield Врска капа со јака.

евтини X-ray заштитна 0.35 mmpb доведе гума главата и тироидната жлезда заштита капа.шапка.Y-ray shield Врска капа со јака.

DEN 3158.40
DEN 1990.00
Количината на стоката
Тековен

За враќање 1, ако испораката дена е доаѓа до крајот, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на испорака дена, ве молиме да не произволно ни даде спор, оваа ситуација, ние не се дозволи наплата, бидејќи производите ќе пристигнат на вашата назначени адреса. 3, не-медицински зрачење опрема : не-медицински акцелератори, радиоактивни извори, вклучувајќи го и изворниот уред и зрачење уреди индустриски-ray откривање машина, гама-зраци откривање машина, линеарна педалот за гас соба заштита, нуклеарна колосек, неутронот генератори, затворени радиоактивни извори не-затворени радиоактивни извори, дифракција на Х-зраци, нуклеарни објекти и зрачење уреди и други големи објекти (нуклеарни централи, нуклеарни реактори, зрачење единица за обработка, на (висока) енергија педалот за гас) и други заштита. Сите царински давачки генерирани од страна на царинските треба вашата сопствена определба, ние не сме одговорни. За превозот имаме брз и економски начин за транспорт, ако треба, ве молиме да користите брза испорака метод, пратката ќе ви биде доставена во 5-15 дена, но трошоците за превозот ќе бидат поскапи, треба да се зголеми некои трошоци, ако не сакате да потрошите многу пари на товар, ве молиме да Користите економски транспорт, но времето ќе биде побавно, околу 20-40 дена,многу далечно место, што е потребно за 40-70 дена. 4, подземни не-ураниум рударски : високо ниво на radon и нејзините ќерки возвишеното заштита од радијација, како што се јаглен, обоени метали руда, железна руда, метални и други рудари страдаат. Проверете рака е рамен допир или отстрани платно за да ја видот набљудување, ако една третина од пукнатината, производот не може да се употребува, мора да биде укинат
Реј заштитна облека Во конкретна работа, поради ограничување на условите, често краткотрајна време и зголемување на растојанието сам не може да се постигне целта на безбедно функционирање.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
l

Слични производи